Meškė turi vardą

5.jpg

Ačiū visiems dalyvavusiems konkurse ir siūliusiems vardus Meškei. Džiugu, kad sulaukėme tiek daug pasiūlymų iš artimo ir tolimo užsienio, ne tik moterų, bet ir vyrų. Išrinkti vieną vardą labai sunku, ypač turint tokį pasirinkimą.

Vadovavomės tokiais principais: vardas turi būti apvalus, gauruotas, minkštas, kaip sakytų vokiečiai “zum Knuddeln”, o taip pat gracingas ir ambicingas – t.y. tikti meškai, kuri šoka baletą, nors visi sakytų, kad tai nesąmonė. Tokio vardo, kurį turės Meškė, negali turėti jos klasiokė – vardas turi būti neįprastas lietuviškai ausiai. Ir akiai.

Čia mūsų mėgiamiausi:

Trečią vietą laimi: Orsetta Rosetta – liet. Meškutė Rožytė, autorė Silvana Brucato. Garbingą antrą vietą iškovojo Indrė Aleksiejūnienė, kurios deminutyvinis variantas skamba taip beveik suvalkietiškai: Tasmutė (supras tik balerinos),

4.jpg

o pirmąją vietą laimi Kotryna Fedorovičiūtė pasiūliusi Žizelę. Sveikinam Kotryną ir kviečiam ją į Dance Makers parduotuvę atsiimti prizo! Valio, Meškė turi vardą!!!

5.jpg

Prizai: plakatas iš MERLET; baleto pėdkelnės iš Intermezzo Dance; kalendorius iš So Danca (ruppjūčio nuotraukoje – Anastasija Semashko ir Pijus Ožalas) , baleto kojinaitės iš Silky, raktų pakabukas iš Só Dança Brasil; ir krepšys iš Gaynor Minden.