Slapukų apibrėžimas

Jums apsilankius atitinkamoje svetainėje, iš jos į jūsų įrenginį yra atsisiunčiami nedideli tekstiniai failai.  Šie failai padeda mūsų įmonei atpažinti jūsų įrenginį ir atitinkamai tobulinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus jūsų įrenginiuose esančiai informacijai ir patiems jūsų įrenginiams.

Kodėl svetainėje www.dancemakers.lt naudojami slapukai?

Naudojame slapukus, kad galėtume pagerinti mūsų svetainės patogumą ir funkcionalumą. Naudodami juos, analizuojame klientų naršymo istoriją bei ją panaudojame nagrinėdami statistinę analizę.

Kokie slapukai yra naudojami?

Techniniai slapukai. Šie slapukai padeda atvaizduoti  jūsų svetainės turinį jūsų įrenginyje. Techniniai slapukai taip pat dalyvauja užtikrinant vartotojo svetainės funkcionalumą, taip pat prisitaikant prie jūsų poreikių.  Techniniai slapukai taip pat garantuoja, kad jums nereikėtų atlikti tam tikrų veiksmų pakartotinai kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų tinklalapyje. Informacijos rinkodaros ar pardavimų tikslais šie slapukai nerenka.

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti svetainės funkcionalumo pagerinimui.  Funkciniai slapukai yra naudojami išsaugant mobiliojo priedo kalbą arba pasirinktą svetainę.  Tuo būdu šie slapukai automatiškai prisimins jūsų registracijos duomenis, išsaugos pasirinktą krepšelį ir panašiai. Informacijos rinkodaros ar pardavimų tikslais šie slapukai nerenka.

Analitiniai slapukai. Panaudojant šio tipo slapukus, norime daugiau sužinoti apie vartotojus apsilankančius mūsų svetainėje, kad pateiktume jiems reikalingus pasiūlymus.  Panaudojant “Analytical Cookies” mes analizuojame, ką mes teisingai  atliekame savo darbe ir kurias sritis turėtume patobulinti. Šių slapukų surenkama informacija yra bendro pobūdžio, o ne individualizuota. Analizės slapukų informacija būna panaudojama norint  pastebėti labiausiai lankomus elementus, pateikti informaciją apie esamus produktus ir kitą naudingą informaciją naršant.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tiksliniai (komerciniai) slapukai naudojami varotojų naršymo patirties ir turinio individualizavimui, norint pateikti reikiamus pasiūlymus. Tiksliniai slapukai yra skirti naršymo istorijos analizavimui ir naudoja šiuos duomenis, norėdami pateikti komercinius pasiūlymus.

Kaip galima redaguoti nustatymus slapukams valdyti?

Slapukų priėmimą arba atmetimą galite valdyti savo naršyklės nustatymuose.  Daugiau informacijos rasite paspaudę ant šios nuorodos: http://www.allaboutcookies.org/