3 būdai PASIMĖGAUTI

3 BŪDAI PASIMĖGAUTI apsilankymu „Dance Makers“ parduotuvėje Vilniuje

1 | Gėrėtis PASIRINKIMO GAUSA

Užsukite pas mus (Vilniuje, J. Ralio g. 4) ir mėgaukitės dideliu šokio, čiuožimo ir gimnastikos prekių pasirinkimu: avalyne, apranga, aksesuarais, treniruokliais, dovanomis.

Jūsų laukia prekės įvairioms amžiaus grupėms ir poreikiams: vaikams, moterims, vyrams; pasirodymams ir treniruotėms; įvairiems šokio stiliams, gimnastikai, čiuožimui, sportui ir laisvalaikiui.

 

2 | Atrasti TINKAMIAUSIA SAU

Fizinėje parduotuvėje visada naudositės privilegija – apžiūrėti, paliesti, pasimatuoti įvairių spalvų modelius bei gauti kvalifikuotą darbuotojų konsultaciją.

Juk kiekvienas žino, kad yra dalykų, kuriems tiesiog privalomas individualus primatavimas. Pvz. renkantis pačiūžas ar puantus reikia atsižvelgti ne tik į pėdos ilgį ir plotį, bet ir kelties aukštį ir stiprumą, pėdos skliautą, pirštų anatomiją.

Nepamirškime ir to, kad intensyviai baletą šokančio asmens pėdos forma bei apimtis nuolat keičiasi (stiprėja ir deformuojasi), o tai reiškia, kad reikia iš naujo priderinti ir avalynę.

3 | Mėgautis DŽIAUGSMU DOVANOTI

Taip, taip, mamos, tėčiai, seneliai, krikštatėviai, draugai ir kiti širdukai! Mūsų salone rasite daug džiaugsmo, kurį galima padovanoti šokėjams, čiuožėjams ir gimnastams.

Nepamirškite, kad laikas bėga labai greitai, tiekimo grandinės visame pasaulyje išgyvena neprognozuojamus sutrikimus, o prekių kiekis visada yra ribotas.

Nelaukite Advento – jis skirtas laukti ir švęsti Kalėdas kartu su artimaisiais, o ne stumdytis dėl jų spūstyse ir lūkuriuoti snieginguose kamščiuose.

Geriau atvykite į mūsų fizinę parduotuvę J. Ralio g. 4, Vilnius arba užsukite į e-parduotuvę dovanų jau šiandien ir komfortiškai, be spūsčių išsirinkite ir užsisakykite patikusias prekes Kalėdoms, kol jų dar yra prekyboje!

Kalėdinių dovanų idėjos „Dance Makers“ parduotuvėse:

 

Dovanoti GERAS EMOCIJAS ir GERAS PATIRTIS – štai kas yra didžiausias Kalėdų Stebuklas!