„Dance Makers“ žinios

Parama Ukrainai 
DARYKIME GERA KARTU! 

Mūsų naujienlaiškio skaitytojai žino, kad tiekėjai: „Rumpf“ (Vokietija) ir „Intermezzo“ (Katalonija) mūsų prašymu atsiuntė daug šokio prekių, kurias nuo pat pavasario dalinome šokėjams ir jų šeimų nariams iš Ukrainos.

Paramos akcijos Ukrainai metu aprengėme ir apavėme daug mergaičių šokėjų, jų mamų, močiučių ir netgi tėčių, nepamiršdami ir šokio bei dramos teatruose įdarbintų ukrainiečių artistų – ačiū Teatrams už bendradarbiavimą.

Ir nors prekių dar liko, šokėjų iš Ukrainos sulaukiame daug mažiau nei vasaros pradžioje. Todėl prekes, kurios buvo skirtos labdarai, nutarėme parduoti patrauklia kaina visiems norintiems, o gautas lėšas paaukoti Ukrainai remti.

Tinklapyje ieškokite žymos „Parama Ukrainai“ ir pirkite pažymėtas prekes. Apie jūsų surinktas aukas informuosime kiekviename naujienlaiškyje.

Šiuo metu jau esame surinkę:

  • 2023 kovo mėnesį surinkome ir organizacijai Kelias į pergalę pervedėme 115 Eur!
  • 2023 vasario mėnesį surinkome ir organizacijai Kelias į pergalę pervedėme 60 Eur!
  • 2023 sausio mėnesį surinkome ir organizacijai Blue Yellow pervedėme 70 Eur!
  • 2022 lapkričio – gruodžio mėnesį surinkome ir organizacijai Blue Yellow pervedėme 170 Eur!

 

SUSITIKIME festivalyje-konkurse „ALLEGRO 2022“ 

Kaip ir kasmet, šiemet mes ir vėl susitiksime baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje-konkurse Allegro 2022“!

Dance Makers” yra pagrindinis šio konkurso rėmėjas nuo pat pirmojo konkurso, kuo mes nepaprastai didžiuojamės.

Visiems konkursantams, jų vadovams ir tėveliams, o taip pat ir konkurso organizatoriams bei vertinimo komisijos nariams linkime sėkmės, kantrybės, ir aišku – surasti laiko ir galimybę pasidžiaugti šiuo nuostabiu scenos įvykiu, kuris nepaprastai turtina mūsų Lietuvos šokio scenos kokybę, apimtį ir jaunųjų dalyvių patirtį.

Galimybė atsiimti „Dance Makers“ prekes konkurso metu:
Dalyviai, esantys ne iš Vilniaus, tačiau norintys apsipirkti mūsų parduotuvėje iki konkurso – susisiekite su mumis (tel. +370 606 68 449 ), ir mes susitarsime dėl galimo prekių perdavimo konkurso metu.